top of page

Як відкрити особовий рахунок для ОСББ?

Як оформити ОСББ? Важливим етапом є відкриття особового рахунку ОСББ в банку. Це обов'язкова умова, оскільки ОСББ є юридичною особою. Тому, як тільки ОСББ офіційно зареєстровано, його творцям слід переходити до банківського питання.


изображение для статьи посвященной лицевому счету ОСМД

Вибираючи банк для обслуговування ОСББ, мешканцям слід враховувати наступні моменти:


  1. Ступінь довіри до банку. Думаємо, зайве пояснювати, що чим надійніше банк, тим краще. Відкриваючи рахунок в невеликому банку, «по знайомству», ви ризикуєте в один прекрасний день втратити фінансові кошти, після раптового банкрутства банку. Майте на увазі, що рахунки ОСББ не потрапляють під захист Фонду гарантування вкладів фізосіб, а значить, ніякого відшкодування не буде. Тому poverhрекомендует звернути увагу на великі і середні банки, з державним або іноземним капіталом.

  2. Наявність в банках спеціальних пропозицій для обслуговування ОСББ, Хоча банківські послуги для ОСББ в принципі нічим не відрізняються від сервісів для звичайних юросіб, але все ж є нюанси.

  3. Тарифи на обслуговування. Слід уважно вивчати умови, оскільки нерідко банки бувають недобросовісними. Зокрема, вони пропонують обслуговування без абонплати, але при цьому ставлять високі ставки за нарахування коштів. Так що іноді абонплата буває вигідніше її відсутності.

  4. Умови випуску зарплатних карт. В ОСББ є наймані співробітники, яким з розрахункового рахунку необхідно платити зарплату. Тому уважно вивчаємо умови банку;

  5. Наявність клієнт-банкінгу та інших подібних сервісів для контролю над засобами.


Як правило, відкриття рахунку ОСББ займає один день. Для цього будуть потрібні наступні документи:


  • Статут ОСББ;

  • Протокол голосування, на якому обрали голову;

  • Нотаріально завірена картка із зразками підписів і паспорта та копії паспортів підписантів.

Фахівці керуючої компанії Poverh допоможуть вам вибрати оптимальний банк для обслуговування вашого ОСББ і захистять ваші інтереси у взаєминах з банком. Реєструйте ОСББ з розумом!526 переглядів

Comments


bottom of page