top of page

Повне управління

і обслуговування

ОСББ

 ОСББ

Організувати ефективну роботу ОСББ не таке просте завдання, як може здатися на перший погляд. Необхідно забезпечити ефективне керівництво об’єднанням, налагодити взаємодію з підрядниками, залучити штат технічних фахівців з обслуговування будинку. Тому ми допоможемо вам в організації та веденні ОСББ. Poverh має професійний штат співробітників, який забезпечить повноцінне і надійне обслуговування Вашого багатоквартирного будинку.

01

Послуги керуючого

У ситуації, коли співвласники не хочуть здійснювати організацію утримання будинку, на допомогу прийде Poverh! Ми пропонуємо ОСББ послуги кваліфікованого керуючого. Для чого залучається керуючий? Його завдання організовути весь комплекс робіт по обслуговуванню будинку. Саме від нього залежить, наскільки вигідно для мешканців буде функціонувати ОСББ. Для прикладу, наведемо кілька базових обов'язків керуючого будинком:

 • підбирати підрядників для виконання робіт з обслуговування та ремонту будинку;

 • укладати договори від імені ОСББ;

 • наймати та звільняти співробітників;

 • контролювати виконання всіх робіт, спрямованих на поліпшення стану будинку та прилеглої території;

 • представляти ОСББ в судах і органах влади;налагоджувати взаємодію з боржниками, з метою погашення ними боргу;

 • закупівля необхідних для роботи матеріалів.

 

Пам'ятайте, що ключовою фігурою в будь-якому ОСББ є керуючий багатоквартирного будинку. При цьому передача йому повністю або частково функцій з управління багатоквартирним будинком є ​​повністю в баченні ОСББ. Як правило, з керуючим укладається контракт на певний термін, а його обов'язки чітко прописуються посадовою інструкцією. Це дозволяє мешканцям контролювати діяльність керуючого. У разі, якщо вона не задовольняє ОСББ, керуючий може бути звільнений.

02

Послуги бухгалтера

Оскільки ОСББ є юридичною особою, то в штаті співробітників, які забезпечують управління будинком, обов'язково повинен бути присутнім бухгалтер. В обов'язки бухгалтера ОСББ входить:

 • Складання фінансових документів (кошторису витрат і доходів, річні звіти тощо);

 • Підготовка щорічного фінансового звіту;

 • Взаємодія з податковими органами;

 • Забезпечення безперебійної оплати рахунків;

 • Вирішення фінансових питань з підрядними організаціями.

 

Poverh забезпечить повноцінне бухгалтерське обслуговування будинку. З нами Ви можете бути спокійними за стан своїх рахунків.

03

Послуги електрика

У сучасному багатоквартирному будинку електрик є одним з найважливіших працівників. Саме від нього залежить безперебійна робота Ваших холодильників, мікрохвильових печей, бойлерів, ноутбуків та іншої побутової техніки. «Поверх» надає мешканцям ОСББ послуги електрика. Наші професіонали готові виконати електромонтажні роботи будь-якої складності. Наприклад, ремонт і заміну електричних приладів, проводки, заміну лічильника і т.д.

 

Досвід роботи в даній сфері, оперативна реакція на виклик і високий рівень компетентності співробітників забезпечать надійне функціонування електромереж Вашого будинку, без перебоїв і стрибків напруги. А на додаток Вас порадують приємні ціни на електромонтажні роботи.

04

Послуги сантехніка

Не менш важливою фігурою в багатоквартирному будинку є сантехнік. Він стежить за станом труб, ліквідує витік води, і забезпечує необхідний ремонт. Тому «Поверх» пропонує послуги сантехніка. Ми виконуємо сантехнічні роботи різної складності. Перш за все, монтаж і демонтаж сантехніки, а також будь-який ремонт сантехніки. Якщо потік кран, забився стік, прорвало трубу – Ви знаєте куди дзвонити для швидкої ліквідації наслідків. Ми маємо для цього всі необхідні інструменти та обладнання, а наші співробітники - досвідчені фахівці у своїй справі. І тому для Вас ми працюємо швидко та якісно.

05

Послуги прибирання

Всі ми любимо чистоту і мріємо, щоб в наших під'їздах і дворах було чисто, «як у Європі». Poverh врахував це Ваше побажання! У нашому штаті працюють кваліфіковані фахівці прибирання та клінінгу. В їх прямі обов'язки входить:

 • Прибирання прибудинкової території та парадних;

 • Прибирання під'їздів;

 • Благоустрій прибудинкової території;

 • Прибирання будинків всередині на всіх рівнях.

Ба більше, якщо Вам потрібна допомога у прибиранні квартири – Ви легко можете звернутися до нас. Ми швидко надамо Вам надійного фахівця, який виконає всю необхідну роботу. Жити в чистому будинку – це не просто приємно. З Poverh – це дуже легко!

06

Послуги садівника

Однією з найважливіших, і в той же час – несподіваних фігур в нашій команді професіоналів з обслуговування багатоквартирного житлового будинку та прибудинкової території є садівник. Не варто недооцінювати його важливість. Тільки уявіть: доглянуті клумби з красивими квітами, вчасно підстрижені кущі та газони у Вашому дворі. Все це радує око і створює відчуття комфорту та затишку. В такому дворі приємно відпочити, присівши на лавочці в тіні дерева, вдихаючи аромат квітів. А вчасно зрізані сухі гілки з дерев убезпечать Вас, Ваших близьких та Ваше майно від їх раптового падіння.

bottom of page