top of page

Poverh піклується

про ваш будинок

про нас

ОСББ є кращим рішенням з управління багатоквартирним будинком, але є невеликий недолік це складності при реєстрації і зміст великого штату співробітників для обслуговування будинку.  

Мінімальна кількість співробітників:

изображение управляющего ОСМД
керуючий
изображеие юриста ОСМД
юрист
изображения бухгалтера ОСМД
бухгалтер
изображения электрика ОСМД
електрик
изображение сантхника ОСМД
сантехнік
изображения уборщика ОСМД
прибиральник

Залежно від розміру будинку, штат співробітників може збільшується, але на жаль не може зменшуватися. Саме цей фактор є вирішальним при створенні ОСББ. Так як навіть для великого будинку, мінімальна кількість співробітників - це великий зарплатний фонд і податки, які значно підвищують квартплату.

Poverh має професійний штат співробітників, який допоможе вам в організації та веденні ОСББ. Вам не знадобиться наймати всіх співробітників, платити за них податки, заглиблюватися в бухгалтерію, контролювати роботу підрядників і виконувати рутинну, складну роботу, якої досить багато, при управлінні багатоквартирним будинком.

Кожен мешканець контролюватиме основні важелі управління - це грошовий рахунок, залишок коштів і вектор благоустрою будинку, а реалізацію всіх ваших ідей, виконає наша команда.

Що ми хочемо вам запропонувати?

про нас

Для реєстрації ОСББ необхідно розробити протоколи, статути, організувати збори, зареєструвати юридичну особу, відкрити банківський рахунку, укласти договори з обслуговуючими компаніями та інші аспекти юридичного обслуговування підприємства. Наша компанія є експертом з усіх нюансів реєстрації та роботи ОСББ і готова для вас реалізувати ці завдання.

Кваліфіковану юридичну допомогу в організації ОСББ

01

Повне бухгалтерське обслуговування вашого ОСББ

Юридичні особи, пільги, субсидії, рахунки, тарифи, звіти, договори, податкова документація і це не весь список, який необхідно для функціонування ОСББ. Виконання цих завдань забезпечується нашими фахівцями, використовуючи спеціалізоване ПО Poverh, що забезпечує контроль і якість виконання завдань.

02

Управління вашим ОСББ

Poverh має професійний штат співробітників, який допоможе вам в організації і веденні ОСББ.

- послуги керуючого

- послуги юриста

- послуги бухгалтера

- послуги електрика

- послуги сантехніка

- послуги прибирання

-послуги садівників

03

Сучасні програмне забезпечення яке значно полегшує управління і комунікацію в вашому ОСББ.

Ми всі звикли, до того, що вже давно все в нашому житті автоматизовано і діджіталізіровано. Що для відправки грошей, відстеження посилки, замовлення телевізора або таксі потрібно натиснути одну кнопку в вашому смартфоні. Але до сих пір, щоб прибрали в під'їзді сміття, потрібно написати паперовий лист на ім'я керівника ЖЕКу і сподівається, що прохання буде виконано. З програмним забезпеченням Poverh ви зможете управляти своїм будинком за допомогою телефону.

04

bottom of page