top of page

Poverh - твій дім

в твоїй кишені

програмне забеспечення

Сучасні програмне забезпечення яке значно полегшує управління і комунікацію в вашому ОСББ.

Ми всі звикли, до того, що вже давно все в нашому житті автоматизовано і діджіталізіровано. Що для відправки грошей, відстеження посилки, замовлення телевізора або таксі потрібно натиснути одну кнопку в вашому смартфоні. Але до сих пір, щоб прибрали в під'їзді сміття, потрібно написати паперовий лист на ім'я керівника ЖЕКу і сподівається, що прохання буде виконано. З програмним забезпеченням Poverh ви зможете управляти своїм будинком за допомогою телефону.

Повний доступ до фінансів ОСББ

Де б ви не були, у вас завжди буде повний доступ до рахунку вашого будинку, через ваш мобільний телефон. Ви завжди будете знати куди були витрачені гроші і який залишок на рахунку.

bill_poverh.png
bot_poverh.png

Миттєва комунікація з мешканцями

Якщо у вас є прохання чи ви помітили сміття на сходовій клітці, то вам потрібно просто зробити фото, описати проблему і відправити її спеціальним чат боту, який прийме, відсортує і відправить вашу заявку на планшет виконавця. Вам залишилося тільки почекати фото звіт про виконання.

Онлайн платежі

Більше не потрібно заповнювати десятки платіжок - плати за всі послуги натисненням однієї кнопки в своєму особистому кабінеті.

Постійний доступ до стану будинку

У вас завжди є доступ до актуальної інформації про стан вашого будинку: тиск води, температура теплообмінників, робота насосів. Ми встановлюємо датчики і оцифровуваємо все, що раніше було аналоговим.

datchiki_poverh.png
vote_shadow.png

Власна система голосування

В який колір пофарбувати перила біля входу, скільки жоржин посадити біля дитячого майданчика і чи потрібні лавки. Всі ці незначні питання, раніше вирішувалися на окремих зборах, викликали непотрібні суперечки і забирали величезну кількість часу. Але з системою Poverh, вам просто буде приходити повідомлення про питання, які вимагають вашої уваги та голоса. Так само кожен власник може створювати ініціативи, за які інші мешканці можуть голосувати і можливо саме ваша ідея буде реалізована наступного разу.

bottom of page