top of page

Як нас обманює керуюча компанія?!

Отримуєш величезні платіжки за комунальні послуги і не розумієш, на що йдуть твої щомісячні платежі? Швидше за все, це тому, що твій будинок обслуговує керуюча компанія. Головний їхній інтерес - це отримання прибутку, а не надання якісних послуг і скорочення витрат.

Зараз ми розберемо основні засоби мухлежа керуючих компаній, як саме, вони обкрадають мешканців, які довірили їм свій будинок.


изображение посвященное обманом управляющих компаний
  1. Завищення витрат на тепло. У багатоквартирних будинках, як правило, вже стоять загальнобудинкові лічильники враховують тепло (і воду). Однак хто з мешканців може на нього поглянути, чи хто розбирається, як ведеться облік? Тому керуюча компанія встановлює плату за теплопостачання за нормативом в залежності від кількості квадратних метрів житлоплощі, а не від показань лічильника. А коли люди заплатять, то КК розплачується за послуги теплопостачання за показаннями лічильника. Ніхто не здивується, що ці свідчення виявляються значно менше «квадратно-тарифних». Вся різниця йде в кишеню махінаторів з КК, мають колосальні бариші в опалювальний сезон.

  2. Махінації з кошторисами на ремонтні роботи. КК укладає договір з подільником-підрядником, заздалегідь вказуючи сильно завищені суми. А підрядник прикриває це фіктивним актом виконаних робіт. В Україні вже відомі випадки, коли ремонт взагалі не робили, а гроші просто ділили КК і підрядник.

  3. КК здають в оренду нежитлові приміщення будинку - горища, підвали, прибудови і так далі. Ці приміщення є загальнобудинкових майном, і кошти, отримані від їх оренди, повинні йти на обслуговування будинку. Але тільки мешканці про це не знають, завдяки чому власники КК і збагачуються.

  4. Розміщення реклами на фасаді будинку або прибудинкової території. Як і з попереднім пунктом - прибуток повинна витрачатися на будинок, але йде в кишеню заповзятливих ділків з КК.

  5. Махінації з вивезенням сміття. Спеціально найняті люди трамбують сміття в контейнерах, через що його можна вивозити один раз, а не два чи три. При цьому в документах, природно, вказані всі три приїзду сміттєприбиральної машини.

За великим рахунком, керуюча кампанія, це паразит, який сидить на багатоквартирному будинку і вичавлює з нього всі соки. В середньому, з вашої щомісячної платіжки, 30% складають чистий прибуток КК.

Можливо, має сенс задуматися про доцільність припинення подібних кабальних відносин, створити ОСББ і за допомогою прозорих сервісів контролювати всі доходи і витрати? Наприклад, КК Poverh прямо зараз пропонує подібний сервіс, який позбавить вас від постійних обманів КК, дозволить економити, розподіляти кошти на потреби будинку, комунікувати з підрядниками і вибирати оптимальні і реально потрібні вам послуги, а не нав'язані КК.

З ОСББ і нашим сервісом ви перестанете бути дійною коровою для шахраїв! Думайте про благо своє і своїх близьких!


46 переглядів

Comments


bottom of page