top of page

Договір
публічної оферти

 ОСББ

Загальні положення.

Веб-сайт https://www.poverh.com.ua/ (далі - КК), публікує цей договір, який є публічним договором-офертою (далі Договір) і має відповідну юридичну силу, про продаж товарів, представлених на офіційному інтернет-сайті продавця на адресу як фізичних, так і юридичних осіб (далі Покупець). 

Відповідно до статей 633, 641, 642 Цивільного Кодексу України (далі - ЦКУ) та Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103, даний документ є офертою, а факт вчинення покупцем замовлення, в усній (по телефону або в магазині, офісі) або письмовій (через сайт або електронну пошту) формі, і отримання даного замовлення Продавцем - є повним і безумовним прийняттям даного публічного договору та інформації, викладеної на сайті.  Використання послуг і покупка товарів, послуг Веб-сайт ом https://www.poverh.com.ua/ передбачає згоду особи, яка користується послугами або купує товар з правилами, термінами, обмеженнями та іншими умовами співпраці, викладеними в даному документі.  Приймаючи цей договір, Покупець підтверджує, що: 
 

  • на момент покупки товару йому виповнилося 18 років;

  • інформація, яка надається при замовленні товарів або послуг, є правильною і актуальною;

  • надана контактна інформація може бути використана з метою інформування про зміни в роботі, акційні пропозиції або іншої інформації, пов'язаної з діяльністю продавця. 


На підставі вищесказаного, уважно ознайомтеся з даним договором (публічною офертою) і якщо ви не згодні з будь-яким з пунктів оферти, будь ласка, покиньте сайт. 

 

У цьому Договорі, якщо зміст не вимагає іншого, терміни слід тлумачити таким чином:

«Оферта» - публічна пропозиція Продавця, адресована будь-якій фізичній та юридичній особі, з метою укласти договір купівлі-продажу, на існуючих умовах, зазначених в Договорі.

 

«Послуга» - перелік найменувань послуг, представлений на офіційному сайті КК, але не обмежується тільки сайтом. 

 

«КК» - компанія, що виконує послуги, представлені в Веб-сайт, але не обмежується тільки сайтом. 

 

«Покупець» - фізична або юридична особа, вступили в договірні відносини з Продавцем на умовах, зазначених в Договорі. 

 

«Акцепт» - повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору. 

 

«Замовлення» - окремі послуги з асортиментного переліку послуг, зазначені Покупцем при розміщенні заявки на інтернет-сайті КК або замовлені будь-яким іншим способом. 

 

«Веб-сайт» - веб-сторінка продавця https://www.poverh.com.ua/

01

Предмет договору

КК здійснює продаж Покупцеві послуги, відповідно до чинних на момент здійснення замовлення цінами, а Покупець має право оплатити і прийняти послугу відповідно до умов цього Договору. 

Даний договір є офіційним документом Продавця і є невід'ємною частиною оферти.
 
Продаж товару здійснюється в установі Продавця.

02

Момент укладання договору

Текст договору є публічною офертою (відповідно до статей 633, 643 Цивільного кодексу України та Правил продажу товарів на замовлення поза торговельними або офісними приміщеннями, затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103). 

Факт оформлення замовлення у Продавця, як самостійно, так і за допомогою оператора, є беззаперечним прийняттям умов даного Договору, і Покупець надалі виступає як особа, яка вступила в договірні відносини. Покупець зобов'язується самостійно знайомитися з умовами договору, КК не зобов'язаний інформувати Покупця про наявність договору. 

Моментом вступу Покупця в договірні відносини з Продавцем вважається момент замовлення Товару, незважаючи на спосіб замовлення і форму оплати. 

На письмову вимогу Покупця КК оформляє договір з підписами сторін. 

Покупець самостійно і за власним бажанням зв'язується з продавцем, що означає, що покупець ознайомився з даним договором і погоджується з ним.

03

01

Крок №1. Створіть ініціативну групу

Створення ініціативної групи – об'єднання активних людей, які візьмуть на себе організаційні моменти, є найпершим завданням, яке потрібно виконати. До групи має входити не менше 3-х власників квартир або нежитлових приміщень. На них лягає розробка плану дій по підготовчій роботі для створення ОСББ. Правила створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку передбачають виконання ряду необхідних дій. Перш за все, це складання протоколу ініціативної групи, де будуть зафіксовані прийняті на зборах рішення. Потім необхідно укласти і підписати протокол зборів ОСББ, і заключний момент цього кроку – укласти типовий договір.

02

Крок №2. Збір інформації про будинок

Після організації ініціативної групи йде збір необхідних даних. Перш за все, це формування реєстру власників квартир та отримання інформації про будинок. Без цього організувати об’єднання співвласників неможливо. Перерахуємо ті дані, які повинні зібрати члени ініціативної групи: дані про власників житлових і нежитлових приміщень, техпаспорт на будинок, інформація про прибудинкові території, сума заборгованості мешканців за житлово-комунальні послуги, скласти кошторис утримання будинку. Для збору цих матеріалів Вам потрібно відвідати колишній ЖЕК, а також БТІ. Зазвичай весь процес займає до двох тижнів.

03

Крок №3. Підготовка Статуту ОСББ

Всі аспекти діяльності спільноти фіксуються в офіційному статуті, який буде регулювати діяльність об'єднання. Тому розробка статуту ОСББ є вкрай важливою справою. ЗУ «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку» говорить, що статут об'єднання складається відповідно до типового статуту, затвердженого Міністерством регіонального розвитку. Незважаючи на стандартний характер статуту, при його складанні нерідко допускаються помилки. Тому Poverh радить при підготовці статуту проконсультуватися у юриста. Так можна буде уникнути невідповідності пунктів статуту законодавству і двозначного тлумачення деяких положень.

04

Крок №4. Агітація мешканців

Необхідні матеріали про будинок зібрані, статут складено? Тепер можна приступати до організації установчих зборів ОСББ. Ключовим моментом тут є агітація мешканців. Оповіщення мешканців про проведення установчих зборів здійснюється членами ініціативної групи. Запрошення повинно бути оформлено в письмовому вигляді, і поширюється серед мешканців. Також не зайвим буде організувати невелику інформаційну кампанію серед мешканців про переваги ОСББ. Добрими варіантами будуть проведення інформаційних зборів по під'їздах, роздавання агітаційних листівок про ОСББ і приватні бесіди. Останні, засновані на особистому контакті, часто є найбільш ефективним засобом переконання скептиків і тих, хто сумнівається.

05

Крок №5. Проведення установчих зборів.

Офіційно створення ОСББ відбувається на установчих зборах, на які збираються мешканці. Для кворуму достатньо 50% +1 мешканець. Якщо кворуму немає, то збори переноситься на іншу дату. Тоді агітацію серед мешканців доведеться проводити заново. Керує зборами голова, який призначається спочатку голосуванням. На зборах відбувається затвердження статуту, обрання правління і голови об'єднання. Всі рішення мають бути офіційно зафіксовані, тому відомості про проведення установчих зборів повинні бути внесені в протокол. Після завершення зборів ОСББ можна вважати офіційно створеним. Справа залишається тільки за його державною реєстрацією.

06

Крок №6. Реєстрація ОСББ

Реєстрація ОСББ здійснюється відповідно до положень ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». Уповноважений установчими зборами представник об'єднання, подає державному реєстратору документи. А саме: заяву про реєстрацію, статут, протокол установчих зборів. Далі справа за реєстратором. Протягом декількох робочих днів він має включити документи до реєстру. Результатом стане оформлення ОСББ як юридичної особи. Після цього можна приступати до роботи та облагороджувати свій будинок.

bottom of page